خدمات

ترمیمی و زیبایی

ترمیم زیبایی دندان با کامپوزیت: کامپوزیت دندان روشی مطمئن و تأثیرگذار در برطرف کردن عارضه‌های مختلف در ناحیه دندان‌ها می‌باشد. برطرف کردن بدرنگی از طریق این درمان امکان‌پذیر است. ازجمله موارد دیگر که می‌توان از این روش برای آن بهره‌مند شد،پر کردن دندان‌ها می‌باشد. درواقع این نوع روش فاصله‌های بین‌دندانی را برطرف نموده و ظاهری زیبا را برای دندان‌های شما به ارمغان می‌آورد. برای تغییر اندازه دندان‌ها نیز می‌توان از این درمان استفاده نمود.

جراحی و درمان لثه

۱*یکی از جراحی های ساده و متداول در دندانپزشکی جراحی افزایش طول تاج (crown lengthening) می باشد که توسط پریودنتولوژیست صورت میگیرد.
۲*جراحی ژینژیوکتومی یا برداشت لثه جراحی ساده ی دیگری است که اغلب جهت زیبایی دندانهای اقدامی صورت میگیرد.
۳*برای افرادی که بر اثر بیماری های لثه حجم زیادی از لثه و استخوان خود را از دست داده اند جراحی های ساده و پیشرفته پیوند لثه و استخوان صورت میگیرد تا جبران بافت از دست رفته شود.

بلیچینگ

سفید کردن دندان (بلیچینگ دندان) درمانی است که برای برطرف کردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان و براثر مواد رنگدانه دار مثل چای، قهوه ، سیگار ، قلیون و...ایجاد شده است را از بین می برد. حتی بعضی از بد رنگی های ژنتیکی را برطرف می کند و ظاهر دندان ها را زیباتر می کند. بلیچینگ به دو روش انجام میشود بلیچینگ آفیس(مطب) که مواد مخصوص با درصد بالاتر تحت نظر دندانپزشک استفاده میشود در یک تا چند جلسه قابل انجام است. بلیچینگ هوم(منزل) که مواد مخصوص با درصد پایین تر در منزل توسط خود فرد انجام میشود و زمان بیشتری برای به نتیجه رسیدن لازم است.

جراحی و ایمپلنت

روش جایگزینی دندانهای از دست رفته به کمک کاشت (ایمپلنت) دندان از دست دادن یک یا چند دندان تاثیر زیادی در چهره و مهم تر از آن در اعتماد به نفس افراد دارد. با استفاده از ایمپلنت های دندانی میتوانیم علاوه بر بازیابی توانایی جویدن ، چهره طبیعی و زیبایی لبخند را نیز به فرد بازگردانیم.کاشت دندان در دو مرحله ی جراحی و پروتزی صورت میگیرد که هر کدام توسط متخصص مربوطه انجام میگردد.

پروتز های دندانی

انواع پروتز دندان جایگزینی دندان های از دست رفته با کمک دست دندان ها و بازسازی دندان پوسیده شده با استحکام پایین به کمک پروتز های مختلف دندانی. پروتز ثابت دندان : توسط بیمار قابل درآوردن از دهان نمی باشد و می تواند متکی بر دندان یا بر ایمپلنت باشد. روکش های دندانی مانند فلز_متال ، فول متال ، سرامیکی ، زیرکونیایی ، Emax ... که تفاوت در جنس و مواد سازنده ی آنها میباشد. پروتز متحرک دندان : توسط بیمار قابل در آوردن می باشد و به اصطلاح پلاک متحرک نامیده می شود.که میتواند دست دندان کامل باشد یا اگر بیمار تعدادی از دندانهایش باقی مانده است،از دست دندان پارسیل استفاده کند.

جرم گیری

املاح بزاق، تکه های مواد غذایی ،پلاک و ... روی هم جرم را تشکیل میدهند که مانند سنگ کرم رنگی به دندان ها به خصوص مجاور لثه ها میچسبند . درون جرم باکتری های بسیاری وجود دارد که باعث تحلیل لثه و در موارد پیشرفته تر تحلیل استخوان میشود. و بافت حمایت کننده ی دندان را از بین میبرد و باعث لقی و در نهایت از دست دادن دندان میگردد. دندانپزشک به کمک دستگاه جرم گیری که با لرزش و اسپری آب کار میکند، جرم های مجاور لثه را از بین میبرد. جرم گیری(در شرایط عادی حداقل سالی یک بار) از التهاب و تحلیل لثه جلوگیری میکند و هیچ گونه آسیبی به مینای دندان و به طور کلی دندان نمیزند.

ترمیم دندان

ترمیم پوسیدگی های دندانی و بازسازی بافت از بین رفته ی دندان با روش های مختلفی صورت میگیرد استفاده از موادی مانند آمالگام و کامپوزیت از ساده ترین روشها میباشد. آمالگام مخلوطی از مس و جیوه و.. و به رنگ نقره است و کامپوزیت همرنگ دندان میباشد.همچنین از کامپوزیت برای برطرف کردن بد شکلی و بد رنگی های مختلف دندان ها نیز استفاده میشود. از دیگر کاربرد های روش ونیر کامپوزیت میتوان تغییر اندازه ی دندانها و همچنین بستن فاصله های بین دندانی نیز نام برد.

تخفیفات ویژه ما

جشنواره زمستانی دکتر طناز را از دست ندهید ، برای اطلاعات بیشتر از تخفیف ها با مطب تماس بگیرید