درباره من

سلام، من دکتر طناز احدیان هستم، دندانپزشک و فارغ‌التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی در سال ۱۳۹۴. همچنین، مدرک دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران را نیز در کارنامه‌ی تحصیلی‌ام دارم.
عشق به هنر و زیبایی، شغف و الهام‌بخش کاری من است. شخصیت مهربان و هنرمندانه، نکته‌بینی و حساسیت در کار، مرا در انجام درمان‌های زیبایی به یکی از بهترین‌ها تبدیل کرده است. در سال ۱۳۹۹، افتخار برنده شدن در مسابقات نقاشی هنری بین دندانپزشکان را داشتم.
علاوه بر علاقه به هنر، من اهل مطالعه‌ام و تاکنون چندین مقاله علمی در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی منتشر کرده‌ام. این مقالات نمایانگر تلاش و پژوهش‌های من در حوزه دندانپزشکی و مدیریت هستند.


کلینیک دندانپزشکی آریا تخفیفان دکتر طناز احدیان ، ariya clinic dental studio doctor tannaz ahadian takhfifan

تعهد به ارتقاء سلامت جامعه و کمک به نیازمندان نیز از اولویت‌های من است. فعالیت‌های اجتماعی و داوطلبانه، به ویژه در زمینه درمان رایگان برای قشرهای محروم، بخش مهمی از زندگی و کاری من را تشکیل می‌دهند.
بلاگر بودن نیز یکی دیگر از ویژگی‌های من است. از طریق فعالیت در وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی، سعی دارم تجربیات، دانسته‌ها و دیدگاه‌هایم را در حوزه دندانپزشکی و مدیریت بازرگانی به اشتراک بگذارم.

برای تماس و هماهنگی جهت مشاوره و ویزیت، می‌توانید با شماره تلفن مطب زعفرانیه ۰۲۱۲۲۰۴۲۰۱۸-۲۸ تماس حاصل فرمایید. منتظر دیدار شما در مطب خواهم بود و امیدوارم که بتوانم در راستای زیبایی و بهبود سلامت شما گام بردارم.